Přelouč ani ve 2. kole nedosáhla na body

V sobotu 12. března  2022 odehrála Přelouč na svém hřišti první letošní utkání v tomto roce v rámci 2. kola Extraligy. Jejím soupeřem byl tým RC Praga Praha. Přelouč chtěla zlepšit dojem ze své hry z minulého kola, kdy vysoko prohrála v Říčanech.

Aspoň tento cíl se podařilo splnit, ale na body získané z tohoto zápasu to nestačilo. Praga většinu zápasu držela míč a Přelouč převážně bránila. První poločas skončil z pohledu Přelouče 3:20, kde získal pro Přelouč 3 body z trestného koupu vzdáleného cca 52 m od háčka, Vítek Rozkošný. V druhém poločase se hra Přelouče o moc nezlepšila, ale položení se přeci jen dokázalo dosáhnout, kdy stejně jako v Říčanech po akcích roje položil Štěpán Trunec a další 2 body připsal z prokopu Vítek Rozkošný. Konečné skóre zápasu se zastavilo na stavu 10:47. Příští týden Přelouč zajíždí ke 3. kolu do Vyškova